Člen největší lázeňské skupiny v České republice
Lázně Luhačovice, akciová společnostLogo Lázně Luhačovice

Sportovni vyžití

Pěší turistika

Méně nároční mohou využít k procházkám přímo lázeňský park upravený naší společností. Zelené stráně nad Luhačovicemi nabízí výtečně upravené lázeňské trasy, které jsou využívány také lázeňskými klienty a doporučovány lázeňskými lékaři jako součást Luhačovické léčebné kúry. Zdatní turisté naleznou přímo v okolí Luhačovic (se začátkem v Luhačovicích) dostatek značených tras, díky kterým mohou poznávat krásy okolí Luhačovic a přilehlé chráněné krajinné oblasti Bílé karpaty.

Nordic walking

Jste příznivci této nové disciplíny? Nebo máte zájem poprvé to vyzkoušet? Obě dvě skupiny u nás budou spokojeny. Pokud již Nordic walking ovládáte a přivezete si vlastní hole můžete k vycházkám využít "lehké" terény přímo v lázeňském parku, nebo náročnější turistické trasy v blízkém okolí. Pro ty z vás, kteří "neví jak na to?" máme připraveny k zapůjčení Nordic walking hole a kdo bude mít zájem naučit se Nordic walking skutečně, může si objednat instruktora a proškolení pracovníkem lázní.

Cykloturistika

V roce 2012 se Luhačovice poprvé plně otevřely také cyklistům a to tím, že byly vyznačeny trasy pro cyklisty až přímo do centra lázeňské zóny. Ti z Vás, kteří chtějí využít k výletům po okolí Luhačovic vlastní kola mohou využít bezplatné úschovy kol přímo v lázeňském areálu v blízkosti hotelů. Samozřejmostí je také umožnění zapůjčení kol a další výbavy pro ty z Vás, kteří si nechtějí vlastní bicykly vozit, ale chtějí si pobyt v Luhačovicích zpříjemnit aktivním pohybem na kole. Pro aktivní cyklisty jsou opět připraveny značené cyklotrasy po okolí s možností zakoupení cyklomapy okolí Luhačovic. Krásný zážitek pro nenáročné cyklisty nabízí projížďka kolem nově napuštěné Luhačovické přehrady.

Koupání

Kromě nabídky bazénů přímo v našich lázeňských zařízeních (Alexandria, Palace, Jurkovičův dům, Centrální lázně) mohou návštěvníci naší společnosti využít možnosti krytého plaveckého bazénu přímo v Luhačovicích či aquaparku v Uherském Brodě (12 km). V letním období si vychutnejte jedinečný zážitek z přírodního koupání v nově vyčištěné Luhačovické přehradě nebo v nově vybudovaném letním koupališti Duha přímo na břehu Luhačovické přehrady.

In-line brusle

Ideální možnost k rekreační jízdě na in-line bruslích skýtá cca. 4 km dlouhý (???) okruh kolem Luhačovické přehrady. Na již existující okruh kolem přehrady byl v minulých letech položen zcela nový povrch čímž vznikla jedinečná možnost zasportovat si přímo v přírodě nedaleko lázeňského centra Luhačovic.

Tenis

Právě milovníkům tenisu nabízí Luhačovice nevšední zážitek - zahrát si tenis na antukových tenisových kurtech přímo v lázeňském areálu v blízkosti minerálních pramenů Ottovka a Pramen Dr. Šťastného. Skuteční "fajnšmekři" neodolají nabídce ubytování ve stylově zrekonstruované Vile pod lipami, která se leží v klidném lázeňském parku a byla postavena v 18. století a při pohledu z okna každého pokoje může hráč vidět přímo na tenisový areál. Koho by nelákalo přes den "potrápit" tělo na tenisovém kurtě a poté si zajít na masáž, do koupele nebo do bazénu s wellness centrem.

Squash

V Luhačovicích a Pozlovicích můžete využít k aktivnímu trávení času ….. (2 x 3) kurty pro squash. Stačí si dohodnout na naší recepci rezervaci a můžete si pobyt na lázeňských procedurách zpříjemnit také touto aktivitou.

Kuželky a bowling

Luhačovický kuželkářský oddíl patří bezpochyby do české špičky profesionálních klubů a proto také dráhy pro kuželky patří mezi nejlepší v rámci celé ČR (byly zde převezeny po mistrovství Evropy, které se konalo ……….). Pro naše lázeňské hosty je důležité, že také oni mohou využít tyto dráhy a na nich si zahrát. Též hráčům bowlingu mají Luhačovice co nabídnout a zájemci o tuto zábavu jistě naleznou dostatek možností jak strávit večer při této zábavě.

Zimní sporty

Luhačovice zajisté nepatří mezi vyhlášená zimní střediska, ale také i v Luhačovicích mohou zájemci využít možnost městské sjezdovky pro nenáročné v délce..., včetně nabídky večerního lyžování. Již vyhlášené jsou běžecké trasy v okolí Luhačovic, které jsou pravidelně upravovány a provozovány v rámci projektu Luhačovické zálesí.

Fittness

Nejen ubytovaní hosté Alexandria, spa & wellness hotelu mají možnost využít špičkově vybavené fitness centrum. Do tohoto fitness centra si mohou zaplatit vstup nebo objednat pobyt s trenérem všichni návštěvníci Luhačovic - hosté akciové společnosti Lázně Luhačovice se slevou.

Wellness centrum

Tak jako fittness tak i wellness centrum hotelu Alexandria mohou navštívit ostatní návštěvníci Luhačovic - klienti ubytovaní v zařízeních akciové společnosti s výraznou slevou po celý rok. Jedná se o největší a nejluxusnější wellness centrum v Luhačovicích, které vyhledávají klienti, kteří si přejí spojit návštěvu wellness neobyčejným zážitkem. Navštivte wellness, které je postaveno ve stylu antických lázní starého Říma, s bazénem 16 x 10 m, whirlpoolem, pěti druhy parních lázní, saunou, parní lázní Rasul s využitím regeneračních účinků pravého marockého bahna. Samozřejmostí wellness centra v hotelu Alexandria je také nabídka lázeňských a wellness procedur - od uhličitých koupelí v jedinečné luhačovické minerální vodě (žádný jiný wellness hotel v Luhačovicích tuto proceduru nenabízí) přes koupele v multifunkčních vanách, až po různé druhy masáží či kosmetické procedury.

Využití lázeňských či wellness procedur

Nejen lázeňským pacientům je určena nabídka relaxačních a wellness procedur. Lázně Luhačovice, a.s. nabízí nejširší škálu procedur, založenou na garanci použití přírodní uhličité vody. Vedle těchto procedur samozřejmě nabízíme širokou škálu procedur zaměřených na navracení či upevňování zdraví každého člověka. Proto si u nás můžete zakoupit (nebo díky poukazu FT či K také prostřednictvím Vašeho praktického lékaře nechat zaplatit přes všechny zdravotní pojišťovny ČR) různé druhy masáží, koupelí, elektroterapeutických procedur, rehabilitačních procedur, atd.

Úvodní strana | Mapa webu | Kontakt
Lázně Luhačovice, a.s., Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, ČR, telefon: +420 577 682 111, e-mail: info@lazneluhacovice.cz, www.lazneluhacovice.cz
Věrnostní programy Člen svazu léčebných lázní Člen AHR ČR Zápatí stránky