Člen největší lázeňské skupiny v České republice
Lázně Luhačovice, akciová společnostLogo Lázně Luhačovice

Restaurace, cukrárny a kavárny

Ke správnému lázeňskému životu zcela jistě patří možnost se dobře najíst, posadit se odpoledne na dobrou kávu s typickým lázeňským zákuskem nebo si vychutnat v příjemném prostředí pravé moravské víno.

Kavárny a cukrárny

Nabídku těchto služeb ocení všichni Ti, kteří si chtějí odpočinout od ruchu měst, ale zároveň od lázeňského místa očekávají pestrou a různorodou nabídku těchto služeb - protože právě toto Luhačovice nabízí. Jen v rámci naší společnosti můžete navštívit ……….. (5) lobby (denních) barů pro veřejnost, kaváren a jednu cukrárnu, přímo v srdci lázní na kolonádě. V době svého pobytu můžete navštívit všechna tato zařízení a v každém si odpoledne dáte jiný druhy kávy či lázeňského zákusku. V teplém letním odpoledni se můžete posadit také na "zahrádku" přímo vedle nejznámějšího lázeňského hotelu v Luhačovicích - hotelu Jurkovičův dům **** a pochutnat si na kávě (či pivu) přímo s výhledem na lázeňskou kolonádu s dominantou stříkající Kruhové fontány.

Restaurace

Ten kdo jednou navštívil Francozskou restauraci v hotelu Alexandria nám jistě dá za pravdu, že noblesa interiérů ve stylu 30. let minulého století, do které byla zrekonstruována v roce 2011, si v ničem nezadá s šíří nabídky pokrmů, založených na využívání kvalitních potravin od regionálních dodavatelů. Viděli jste již někdy flambování, tušíte co to je šambrování? - pokud ne, tak vám doporučujeme navštívit Francouzskou restauraci v hotelu Alexandria a některý z těchto zážitků si objednat, nechat předvést a třeba i vysvětlit - náš personál to ochotně zajistí. Ovšem i Ti z Vás, kteří se chtějí jen dobře a třeba i rychle najíst mohou vyhlášenou Francouzskou restauraci navštívit, protože i jim máme co nabídnout - například v podobě denních menu.

Vedle standardní nabídky pokrmů si také ve Francouzské restauraci můžete vybrat v rámci celoročního gastro kalendáře - a rozhodnutí o termínu Vašeho pobytu může být podřízeno právě tomuto gastro kalendáři, protože někdo z Vás si bude přát ochutnat pochoutky z jahod v červnu, sushi v únoru, ………..

Již jste někdy navštívili snack bar přímo na kolonádě a dali si oběd nebo večeři na zahrádce v klidném lázeňském parku? Pokud ne, tak neváhejte navštívit hotel Dům Bedřicha Smetany **** a jeho snack bar postavený ve stylu čisté secese. Překvapí Vás nejenom čistota interiérů, ale také šíře, pestrost a kvalita pokrmů.


Francouzská restaurace hotelu Alexandria

Snack bar hotelu Dům Bedřicha Smetany
Úvodní strana | Mapa webu | Kontakt
Lázně Luhačovice, a.s., Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, ČR, telefon: +420 577 682 111, e-mail: info@lazneluhacovice.cz, www.lazneluhacovice.cz
Věrnostní programy Člen svazu léčebných lázní Člen AHR ČR Zápatí stránky