Člen největší lázeňské skupiny v České republice
Lázně Luhačovice, akciová společnostLogo Lázně Luhačovice

Platba lázeňského pobytu platební kartouÚhrada pobytu platební kartou:
Číslo rezervace (variabilní symbol):
Částka:
 

Informace pro klienty


Platit platební kartou je možné až Lázněmi Luhačovice, a. s. potvrzenou objednávku lázeňského pobytu, ve které bude uvedeno číslo rezervace, tj. variabilní symbol platby. Platba se provádí v Kč nebo v EUR.

Jsou přijímány platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.INFORMUJTE SE U SVÉ BANKY O MOŽNOSTI POUŽÍVÁNÍ VAŠÍ KARTY K PLACENÍ NA INTERNETU.

Průběh úhrady platební kartou na internetu

Po zvolení platby platební kartou jako způsobu úhrady potvrzené objednávky budete přesměrováni na platební stránku, na které se zobrazí formulář pro vyplnění údajů o platbě. Vyplníte potřebné údaje - číslo platební karty, datum ukončení její platnosti a CVV2/CVC2 - poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku platební karty.
Po provedení transakce budete přesměrováni zpět na stránky Lázní Luhačovice, a. s., kde naleznete informaci, zda transakce proběhla úspěšně, či zda byla úhrada zamítnuta (včetně důvodu zamítnutí).

Bezpečnost transakce

Platba kartou je založena na standardu 3-D Secure, který v současné době představuje nejbezpečnější metodu on-line plateb kartou. Tento standard podporují dvě největší karetní asociace, MasterCard a VISA, které tuto platební metodu prezentují pod obchodní značkou MasterCard SecureCode a Verified by Visa. Přenos informací o platební kartě je zabezpečen protokolem SSL.

K údajům o platební kartě navíc nemá internetový obchodník, tj. Lázně Luhačovice, a. s. přístup - údaje o platební kartě se vyplňují na zabezpečené platební stránce, obchodník pouze obdrží od banky informaci, zda se platba uskutečnila, číslo platební karty však nezíská.

Přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu.

Kontakt pro případ reklamace úhrady, případně dalších dotazů k platbě na internetu:
Telefon: 577682251, 577682250
e-mail: mikulaskova@lazneluhacovice.cz, mahdalikova@lazneluhacovice.cz
Úvodní strana | Mapa webu | Kontakt
Lázně Luhačovice, a.s., Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, ČR, telefon: +420 577 682 111, e-mail: info@lazneluhacovice.cz, www.lazneluhacovice.cz
Věrnostní programy Člen svazu léčebných lázní Člen AHR ČR Zápatí stránky