Člen největší lázeňské skupiny v České republice
Lázně Luhačovice, akciová společnostLogo Lázně Luhačovice

Dárkové poukazy

Darujte zdraví, relaxaci a odpočinek v Lázních Luhačovice...

Hledáte vhodný dárek k narozeninám nebo Vánocům? Dárkovým nebo peněžním poukazem uděláte radost svým blízkým, přátelům i kolegům.


Naše tipy:


PENĚŽNÍ POUKAZY

Pokud si nejste jisti typem pobytu, kupte vašim blízkým peněžní poukaz. Obdarovaný si sám zvolí, jaký pobyt si u nás za částku na poukazu vybere, nebo se rozhodne si připlatit a dopřeje si dražší pobyt.

Minimální hodnota peněžního poukazu je 500 Kč.


ZÁŽITKOVÉ BALÍČKY v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu

Chcete svým blízkým koupit originální dárek? Věnujte jim dárkový poukaz do ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu.

Náš nejluxusnější hotel je místem mnoha krásných zážitků. Pestrou nabídku jsme zabalili do jednotlivých balíčků. Je jenom na vás, který pro své blízké zvolíte.

Zážitkové balíčky můžete objednat i bez ubytování nebo k vybranému lázeňskému pobytu.

Dárkové poukazy na zážitkové balíčky v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu potěší i ty nejnáročnější. Obdarujte své blízké dnem plným krásných zážitků. Darujete jim odpočinek a radost.


DŮLEŽITÉ INFORMACE K VYSTAVENÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU

Dárkový poukaz vystavujeme až po přijetí 100% částky z ceny dárkového poukazu. Zakoupené dárkové poukazy jsou nevratné a musejí být vyčerpané během doby platnosti, která je na poukazu uvedena.

Dárkovým poukazem lze čerpat pouze pobyt a služby poskytované Lázněmi Luhačovice, a.s. Pokud klient nevyčerpá celkovou hodnotu poukazu, zbylé peníze se nevrací ani nevyplácí v hotovosti (viz Všeobecné obchodní podmínky).OBJEDNÁVKA DÁRKOVÉHO POUKAZU
Objednávka peněžního poukazu

Lázně Luhačovice, a. s. se sídlem Lázeňské nám. 436, 763 26 Luhačovice, IČO: 46347828, zapsané v OR Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 809.


Formulář:
Údaje o objednavateli / plátci poukazu:
Příjmení a jméno:
Telefon:
E-mail:
Údaje o obdarovaném:
Příjmení a jméno:
Hodnota poukazu: minimálně 500 Kč
Dárkový poukaz zašleme poštou nebo e-mailem. Prosím, označte vybraný způsob:
Poštou na adresu: Ulice a č.p.
  Obec
  PSČ
E-mailem na adresu: E-mail
Jiná sdělení:
Máte-li jakékoli další důležité požadavky či informace k objednávce dárkového poukazu, uveďte je, prosím, zde.

Opatření proti spamu: vepište prosím do políčka toto číslo
6687

Smluvní vztah mezi společností Lázně Luhačovice, a.s., a objednatelem se vedle potvrzené objednávky řídí aktuálně platnými Ceníky a dále Všeobecnými obchodními podmínkami. Odesláním objednávky objednatel potvrzuje, že se s podmínkami objednávky, Ceníky a Všeobecnými obchodními podmínkami seznámil a že s nimi souhlasí.

Odesláním objednávky objednatel výslovně souhlasí s tím, že společnost Lázně Luhačovice a.s. bude zpracovávat osobní údaje získané v souvislosti s poskytnutím lázeňských služeb, a to po dobu neurčitou, do odvolání tohoto souhlasu a bere na vědomí, že svůj souhlas je oprávněn kdykoliv písemně odvolat a společnost Lázně Luhačovice, a.s., osobní údaje zlikviduje. Společnost Lázně Luhačovice, a.s., zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a to zejména pro své účely související s lázeňskými, lékařskými a zdravotnickými službami.Úvodní strana | Mapa webu | Kontakt
Lázně Luhačovice, a.s., Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, ČR, telefon: +420 577 682 111, e-mail: info@lazneluhacovice.cz, www.lazneluhacovice.cz
Věrnostní programy Člen svazu léčebných lázní Člen AHR ČR Zápatí stránky