Člen největší lázeňské skupiny v České republice
Lázně Luhačovice, akciová společnostLogo Lázně Luhačovice

Lázeňská léčba

Lázně Luhačovice, a.s. mohou významně přispět ke zlepšení vašeho zdraví. Garantujeme vám lázeňskou léčbu s využitím unikátní přírodní léčivé vody. Léčbu doplňuje diagnostické a terapeutické vybavení a příznivé přírodní a klimatické podmínky. Procházky lázněmi i pěší túry po značených turistických trasách jsou další ničím nenahraditelnou léčebnou procedurou.

Lázeňská léčba probíhá pod dohledem lékaře podle předepsaného individuálního léčebného programu. Na základě vstupního vyšetření vám lázeňský lékař předepíše nejvhodnější procedury s využitím léčivých vod a rehabilitace.

Při lázeňské léčbě vašeho onemocnění respektujeme charakter choroby, individuální rozdíly a stupeň postižení. Při léčbě uplatňujeme moderní léčebné postupy a další terapeutické možnosti.

Aby byl efekt lázeňské léčby maximální, doporučují lékaři strávit v lázních dva týdny dvakrát ročně nebo tři týdny a u některých diagnóz čtyři týdny jednou za rok.

Odborný personál je pečlivě školen, má dlouholetou praxi a citlivě přistupuje ke všem, i těm nejmenším pacientům.

LÁZEŇSKÁ LÉČBA JE JEDNOU Z MOŽNOSTÍ LÉČBY VAŠEHO ONEMOCNĚNÍ.

Při splnění přesně stanovených podmínek hradí lázeňskou léčbu plně nebo částečně vaše zdravotní pojišťovna. Jsme smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven v ČR.

Léčit se můžete i jako samoplátce. Nepotřebujete žádná lékařská doporučení. U léčebných pobytů na 14 dní a více poskytujeme cenová zvýhodnění.

Úvodní strana | Mapa webu | Kontakt
Lázně Luhačovice, a.s., Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, ČR, telefon: +420 577 682 111, e-mail: info@lazneluhacovice.cz, www.lazneluhacovice.cz
Věrnostní programy Člen svazu léčebných lázní Člen AHR ČR Zápatí stránky